Časosběrné video demoličních prací

Podívejte se na časosběrné video z průběhu demoličních prací, které souvisí s výstavbou nové multifukční haly ARENA BRNO v areálu Veletrhy Brno (BVV). O průběhu výstavby pravidelně informuje nejen na oficiálních stránkách arenabrno.cz, ale současně přispíváme na sociální sítě fb.com/arenabrno, ig.com/arenabrno a twitter.com/arenabrno.

Zbourané objekty: 4 objekty DPMB – sklad zděný, malý sklad plechový, velký sklad, objekt COH 8 objektů v areálu BVV – objekt 10. brány, sklady a mobilní buňky H108, H061-provozní sklad, H124- mobilní betonové garáže, malý sklad vedle garáží, S034-likus, C011Objekt Stromovka, H015 veřejné WC

Další demoliční práce, které nás čekají: Objekt pokladen u brány č.- 7, vrátnice parkoviště TIR, tím bude ukončena 1. a 2. etapa demoličních prací a další etapa bude pokračovat v lednu 2022. V současné době se pracuje na třídění a odstranění bouraného materiálu. Na místě pracují 3 bagry a 2 Tatry na odvoz materiálu. Dále probíhá recyklace a drcení materiálu pro další odvoz na skládky.

Předpokládaný termín ukončení prací je k 31.1.2022.

Video

Gallery

Source